15 Types x 5 Pieces, Total 75 Pieces CDRH104R Series Shielded Power Inductor
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
15 Types x 5 Piece, Total 75 Piece CDRH104R Series Shielded Power Inductors
  • Surface Mount Shielded Power Inductor
  • External Dimensions (LxWxT) (mm): 10.4×10.3×4.0
  • Inductance: 2.2uH(2R2) 3.3uH(3R3) 4.7uH(4R7) 6.8uH(6R8) 10uH(100) 15uH(150) 22uH(220) 33uH(330) 47uH(470) 68uH(680) 100uH(101) 150uH(151) 220uH(221) 330uH(331) 470uH(471)
  • Tolerance: 20%